The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Last Legion

''Every on knows the legend of the sword in the stone, but no one knows how it all began''
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Kako se predstaviti

Go down 
+5
žaži
primo9
grega4
tomkooo
Romulus
9 posters
AvtorSporočilo
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 2:14 pm

Predstaviš se takole;
-ime
-starost
-kraj
-hobiji
-ostale online igre
-slika
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
tomkooo




Število prispevkov : 2
Join date : 03/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 3:47 pm

Sem Srečko iz Pristave pri Tržiču (blizu Kranja) star sem 17 hodim na tehniški šolski center kranj smer tehnik mehatronike, hobiji nogomet, kickbox... ne igram nobenih ostalih online iger ker mi že Ikar pobere preveč časa:) sliko si pa lahko ogledate na netlogu pod istim nickom kot tukaj.
Nazaj na vrh Go down
grega4




Število prispevkov : 1
Join date : 06/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimePet Mar 06, 2009 6:01 am

no js sm gregor iz prebolda star sm 14 treniram nogomet in se malo ukvarjam iz izdelovanjem spletnih strani ipd trenutno se hočem naučit izdelovati programe šel bom na center v celju smer tehnik računalničarstva igram še igro bitefight drugih iger ne maram igre kot so te ki jih moraš igrati s tipkovnico če me razumete npr. Call of Duty (ne vem če sm prov napisu)in podobnih iger. to je to

lp:grega4
Nazaj na vrh Go down
primo9




Število prispevkov : 1
Join date : 05/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimePet Mar 06, 2009 7:44 am

Jz sm pa Primož. sm iz Rake iz okolice Krškega. Star sm 13 let. Ikariam špilam en mesc, natančneje od dva dni po začetki bete. Igram še travian pa bitefight od spletnih iger pa call of duty 2, nhl 09, fifa 08, Need for speed Undercover, sliko mate pa na netlogi ime mi je pa primo9_13
Nazaj na vrh Go down
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimePet Mar 06, 2009 8:15 am

No js sem pa Matic, vodja alianse The Last Legion...Smile
31.3 bom star 25 in bi lahko bil tukaj že nekaterim foter...Very Happy
Drugače delam in sem zaposlen kot tiskar, moji hobiji so fitnes in pa ameriški nogomet(tega sem šele začel trenirat)..upam da ostanem v enem kosu...Polek Ikaraiama igram še hattrick in pa the pimps..
Kako se predstaviti 31122008134
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
žaži




Število prispevkov : 3
Join date : 06/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimePet Mar 06, 2009 10:25 pm

js sm Aljaž star sem 11 in prihajam iz Utika pri Vodicah.
Treniram hokej pa mi že to ves cajt pobere.Tko da se zna zgodim da me kakšen dan ne bo na Ikariamu.
Poleg Ikariama igram še Bitefight
Nazaj na vrh Go down
BellaCullen

BellaCullen


Število prispevkov : 1
Join date : 07/03/2009
Age : 32
Kraj : Forks, WA

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeSob Mar 07, 2009 2:43 am

hoyla usem skupaj Razz Razz ...
hm...moje ime še je zaenkrat Daša, ampak se nikol ne zgodi da bi se predstavla z tem imenom na netu (sej vete toti cajti dandanes Razz Razz )...sej se samo hecam Very Happy...stara sem....zelo dosti...upam da bom ostala v teh letih Rolling Eyes Rolling Eyes ...no ok... stara sn...17 Shocked Shocked sem iz okolice Maribora in Ptuja Cool..obiskujem Alkatraz Laughing ok... šolski center ptuj.... ne me prašat kiro smer Very Happy...bom sama povedla Very Happy Very Happy...smer --> ekonomska gimnazija Shocked Shocked
v prostem cajtu berem knjige, in še vedno berem knjige...kr drugega nič ne delam cele dneve berem knjige...ok..pa še nekaj delam...gledam dve moji najljubši seriji (Prison Break in Lost) in gledam še neke filme...ampak...en film pa res ni kr neki film, hmmm...ok pustmo to Very Happy:D...se opravičujem včasih si ga kr mau zabluzim Embarassed Embarassed ... ne treniram več nobenga športa kr sn se poškodovala, tak da tut večino časa presedim al pa preležim pred kompom Very Happy Very Happy
hm... kaj še morn povedat... aya kire igre še špilam... am... mislim da bitefight, ampak vete kak je to... enkrat na dan grem na lov to pa je tut vse... Very Happy.... igrca se mi zdi taka bedarija... druga pa mislim da nena špilam ..

ok to bi blo vse na kratko lol! lol! ... če še kaj zanima prašajte...mogoče povem Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 1:01 pm

kje so slikce? kaj je vas sram..Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
lukota1




Število prispevkov : 2
Join date : 08/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimePon Mar 09, 2009 1:34 pm

Jz sm pa Matija! Star sem 16 let in sem iz Izlake!
Igram tud na alphi, sam tam sm pa v alliansi HONOR!!
Slikce pa zato ni zraven, ker bi s tem pokvaru lepoto tega foruma!!hehe
LP
Nazaj na vrh Go down
Katrina




Število prispevkov : 1
Join date : 12/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 8:49 am

no js sm pa Klemen,star sem 12 let.tud jest prihajam iz Utika pri Vodicah.sm sošolec od žaži-ja.moja hobija sta računalnik in šport,čeprav nič ne treniram.mau še igram travian.
Nazaj na vrh Go down
wiseBoy




Število prispevkov : 1
Join date : 15/03/2009

Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 2:09 pm

hey...no moje ime je Vid in štejem 20 let Smile
Za kraj bolj težko rečem...recimo 50% na jesenicah in 50% Lj, zaradi faxa namreč Very Happy
Za hobije lahko rečem, da sem zagrižen kolesar ter zagrižen igralec iger prek spleta še posebj pa ET - enemy territory Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako se predstaviti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako se predstaviti   Kako se predstaviti Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako se predstaviti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Last Legion :: Aliansa The Last Legion :: Člani-
Pojdi na: