The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Last Legion

''Every on knows the legend of the sword in the stone, but no one knows how it all began''
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Vprašanje

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Phaeton

Phaeton


Število prispevkov : 3
Join date : 04/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 8:36 am

Ni mi jasno zakaj lahko pod forumom vprašanja nove teme odpirajo le administratorji.

Mene pa zanima če zna kdo kaj s photoshop, ker te tista velika slikna na vrhu moteča in bi zelo lepo izgledala v formatu 400x150. Ampak če se bo slika samo po manjšala bo zgledalo grdo, zato potrebujemo nekoga ki jo zna v photoshopu spremeniti ( le v primeru če se admini strinjajo)
Nazaj na vrh Go down
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 9:02 am

a zdej lahko vpišeš pod vprašanje
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
Phaeton

Phaeton


Število prispevkov : 3
Join date : 04/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 12:20 pm

Romulus je napisal/a:
a zdej lahko vpišeš pod vprašanje

Ja sedaj je vredu.

No dobil sem novo idejo, trenutno imašm problem, kako spraviti čim več igralcev na forum. Enostavno, za določeno število postov določi kakšen rang bo imel igralec:
1-5 suženj
5-20 legionar
20-50 centurij
50-100 veteran
Za več postov pa kasneje določimo.

Ali znaš to narediti, ker vem da je to na teh forumih mogoče in sploh ni težko naredit.
Nazaj na vrh Go down
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 12:47 pm

Bi mi prav prišla tvoja pomoč..Smile
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
Nerdius

Nerdius


Število prispevkov : 3
Join date : 04/03/2009
Age : 33

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 1:05 pm

In tako se je rodilo spamanje...

Meni se zdi odlična ideja, vendar je obvezno da je forum aktiven, ker drugače je to brezpomensko.
Nazaj na vrh Go down
Romulus
Admin
Romulus


Število prispevkov : 20
Join date : 02/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 1:17 pm

seveda...ker če ne nima smisla...Ker ne želim, da so eni sam v aliansi, da bi bli zaščiteni pred drugimi. Treba bo tud kaj več naredit, kot pa bit sam čaln alianse...Smile
Nazaj na vrh Go down
https://aliancethelastlegion.slovenianforum.com
Phaeton

Phaeton


Število prispevkov : 3
Join date : 04/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 6:18 am

Romulus je napisal/a:
Bi mi prav prišla tvoja pomoč..Smile

Zj ne vem a maš v angleščini al v slovenščini. Če je v slovenščini maš tam ko greš v administrativni kotiček, upravljaj s člani, potem bo moglo pa tam nekje biti, ''določi posebne stopnje''. In potem tam to narediš.
Nazaj na vrh Go down
Lucidic




Število prispevkov : 1
Join date : 05/03/2009

Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 1:07 pm

Se strinjam z romulusom, moramo delat vsi najprej v dobro alianse in iskat nove člane. Dobr bi blo tud, če bi se lahko združili sa kakšno malo slabšo alianso. Pa pošiljajte romulusu dobrine za nadgradnjo alianse, saj vas tistih 200 lesa in marmorja na dan ne stane nič.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanje   Vprašanje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The Last Legion :: Aliansa The Last Legion :: Predlogi-
Pojdi na: